WizzAir Wrocław Londyn

Loty Wizz Air Wrocław – Londyn – Tanie Linie Lotnicze Wizz Air

Londyn to największe miasto Europy, stolica Wielkiej Brytanii i Anglii oraz jedno z największych centrów finansowych na świecie. Nie oferuje turystom zbyt wielu zabytków do zwierzania, jednakże posiada miejsca, przedmioty czy budowle, które każdy utożsamia właśnie z Londynem, takie jak: Big Ben, Tower Bridge, Pałac Buckingham, a także czerwone, dwupiętrowe autobusy. To wielkie miasto obsługuje pięć portów lotniczych, a jednym z mniejszych jest Londyn Luton. Aby do niego dojechać z centrum Londynu należy kierować się na północ obwodnicą miasta M25, bądź autostradą M1. Po przejechaniu 50 km cel drogi zostaje osiągnięty. Na miejscu na posiadaczy samochodów, lotnisko przygotowało parkingi krótko, średnio i długoterminowe. Oczywiście osoby chcące skorzystać z transportu publicznego, mogą wybierać spośród podróży taksówką, autobusem komunikacji miejskiej, które dowożą do wielu miast Wielkiej Brytanii, bądź pociągu, do którego dowożą specjalne, bezpłatne autokary. Z Polski do Londynu Luton można dotrzeć z Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic, Wrocławia i Gdańska za pośrednictwem tanich linii lotniczych: Wizz Air, Ryanair oraz EasyJet. Z kolei najpopularniejszymi kierunkami lotów z Londynu Luton są porty lotnicze w: Amsterdamie, Belfaście, Dublinie i Glasgow.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do i z Londynu:
801 005 059
32 728 30 95

Pracujemy codziennie od 8-20 a w niedzielę od 12-20

Międzynarodowy port lotniczy we Wrocławiu łączy miasto z całym światem, zaś przebiegająca przez obrzeża miasta autostrada A4, a także porty żeglugi rzecznej, stacje kolejowe i przystanki autobusowe przewożą pasażerów pomiędzy różnymi częściami miasta, w tym również do lotniska. Port lotniczy do dyspozycji swoich klientów udostępnił parking na kilkaset samochodów, a także specjalną linię autobusową nr 406 oraz postój dla taksówek. Jednym z najczęstszych przelotów tanich linii lotniczych Wizz Air jest połączenie Wrocław – Londyn.

Wizz Air to węgierskie tanie linie lotnicze, które zadomowiły się w polskich portach lotniczych od kilku lat, stając się jednym z największych niskokosztowych przewoźników na polskim rynku lotniczym. Linia ta została również przez pasażerów bardzo dobrze przyjęta i ogłoszona najlepszą tanią linią lotniczą pod względem wysokiej jakości świadczonych usług, niskich cen biletów, punktualności, a także dogodnej lokalizacji lotnisk. Jednym z polskich portów lotniczych, na którym lądują, i z którego startują samoloty tanich linii lotniczych Wizz Air jest port we Wrocławiu, skąd oferowane są jedynie dwa kierunki lotów: do Dortmundu oraz do Londynu. Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu jest położone w południowo zachodniej części miasta, 10 km od centrum. Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska, a zarazem najbardziej zielonym miastem Polski, oferującym nie tylko sportowcom świetne zaplecze do uprawiania różnego rodzaju sportów zarówno amatorskich, jak i wyczynowych. Miasto posiada również bardzo dobrze rozwiniętą komunikację.