WizzAir Gdańsk Londyn

Przeloty do Londynu. Linie Wizz Air Gdańsk – Londyn

W ostatnich latach Polska stała się jednym z głównych rynków dla działania tanich linii lotniczych Wizz Air. Są one znanym i cenionym przewoźnikiem, stale rozwijającym się i udoskonalającym swoją flotę oraz zakres usług. Obecnie w Polsce Wizz Air zajmuje drugie miejsce wśród przewoźników (pierwsze miejsce zajmuje LOT), obsługując średnio 15% pasażerów. Wizzair oferują niskie ceny biletów, a dodatkowo szeroko rozwinięty system promocyjny, dzięki któremu loty samolotem tych linii stają się konkurencyjne nawet w stosunku do naziemnych środków komunikacji. Ważne jest również to, iż jednocześnie linie te nie oszczędzają na bezpieczeństwie i komforcie lotu, dysponując flotą spełniającą najwyższe standardy. W Polsce tanie linie lotnicze Wizz Air oferują tanie latanie m. in. Z Gdańska do różnych miast europejskich. Najpopularniejszym zaś połączeniem są tanie przeloty na trasie Gdańsk – Londyn Luton.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do Londynu:

801 005 059
32 728 30 95

Infolinia pracuje codziennie od 8-20 a w niedzielę od 12-20

Na tym właśnie lotnisku, po około 2,5 godzinach lotu, pokonując odległość 1295 km, lądują samochody linii lotniczych Wizz Air lecące z Gdańska do Londynu. Żadne inne tanie linie lotnicze nie oferują przelotu relacji Gdańsk – Londyn Luton. Alternatywą do tych tanich przelotów Wizz Air mogą być jedynie loty relacji Gdańsk – Londyn Stansted, posiadające w swojej ofercie linie lotnicze Ryanair oraz przeloty z Gdańska do Londynu Heathrow Polskich Linii Lotniczych LOT, jednakże z przesiadką w Warszawie.

Miasto Londyn obsługuje pięć lotnisk: City Airport, Heathrow, Gatwick, Stansted oraz Luton. Lotnisko Londyn City Airport znajduje się w jednej ze wschodnich dzielnic miasta i pełni rolę lotniska biznesowego, na którym lądują jedynie niewielkie samoloty i helikoptery. Największym zaś portem lotniczym nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i w Europie jest Londyn Heathrow usytuowany na południowo – zachodnim krańcu Londynu, obsługujący kilkadziesiąt milionów pasażerów rocznie, a tym samym bardzo zatłoczony. Do centrum Londynu najszybciej stąd dostać się metrem bądź pociągiem Heathrow Express.

Kolejny port lotniczy – Londyn Gatwick położony jest w południowej części Londynu i posiada on bardzo dobrą komunikację kolejową oraz samochodową z centrum miasta. Londyn – Stansted to najmniejsze lotnisko położone na północny – wschód od centrum, do którego można dojechać pociągiem, bądź autobusem. Natomiast port lotniczy Londyn Luton leży najdalej, bo aż 50 km od centrum miasta w kierunku północno – zachodnim. Lecz mimo odległości, dotarcie z lotniska do centrum nie jest trudne, dzięki kursującym tam autobusom oraz pociągom. Szczegółowy rozkład lotów Wizzair z Polski i do Polski znajdą Państwo na naszej stronie.