WizzAir Katowice Rzym

Bilety Lotnicze Wizz Air Katowice – Rzym

Przelot KTW – CIA, czyli z Katowic do Rzymu Ciampino
Bilety lotnicze do Rzymu można kupić już poniżej 100 zł. Jeśli przed Tobą podróż samolotem do Rzymu najlepiej skorzystać z tanich linii lotniczych Wizz Air, które obsługują przeloty do Włoch w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakupując biletu w naszym serwisie możesz liczyć na niskie ceny, fachową obsługę, szybki kontakt i oszczędność czasu.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do Rzymu:
801 005 059
32 728 30 95

Pracujemy codziennie od 8-20 a w niedzielę od 12-20

Bilety lotnicze do Rzymu są w stałej sprzedaży w naszym serwisie. Z przelotów do Włoch korzystają nie tylko liczni Polacy zamieszkujący i pracujący na stałe lub dorywczo we Włoszech ale także turyści. Rzym to miasto, które warto zobaczyć, warto zwiedzić. Jest miejsce do którego przylatują liczne pielgrzymki z całego świata. Głównym ich celem jest wówczas zwiedzanie Watykanu, spotkanie z papieżem i oglądanie licznych zabytków Rzymu. Wybierając się do Rzymu warto zaopatrzyć się przede wszystkim w wygodne buty. Nie wszędzie da się dojechać autem czy autobusem, dlatego do wielu miejsc trzeba będzie dojść na nogach.

Port Lotniczy we Włoszech Rzym Ciampino obsługuje tanie linie lotnicze. Niegdyś był głównym portem lotniczym w Rzymie, status ten objął obecnie nowo powstały port lotniczy Rzym Fiumicino. Lotnisko Rzym Ciampino leży zaledwie 15 km od centrum miasta. Lot samolotem Wizz Air z Katowic trwa około 2 godzin. Lotnisko leży bardzo blisko obwodnicy miasta, tak że dojazd samochodem jest bardzo prosty. Do centrum Rzymu na dworzec główny można także dojechać autobusem. Autobus odjeżdża spod hali przylotów. Przy hali przylotów znajduje się także postój taxi. Przed lotniskiem znajduje się także ponad tysiąc miejsc parkingowych, a także wypożyczalnia samochodów.
W Rzymie znajduje się centrum komunikacji miejskiej gdzie krzyżują się linie metra i linie autobusowe i kolejowe. Jest to Stazione Termini.

Zaplanuj swoją wycieczkę po Rzymie, a my zadbamy o to byś mógł zarezerwować najtańszy bilet lotniczy Wizz Air do Włoch. Jeśli znasz termin Twojej podróży nie zwlekaj i dokonaj rezerwacji biletu lotniczego w formularzu powyżej albo zadzwoń na naszą infolinię. Konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i zarezerwują Twój lot. Nie martw się, że nie masz karty kredytowej by zapłacić za rezerwację. Kupując u nas tanie bilety lotnicze Wizz Air czy jakiejkolwiek innej linii lotniczej możesz płacić przelewem, nie wychodząc z domu, a nawet gotówką. Infolinia: 801 005 059 lub z telefonu komórkowego i z zagranicy 32 728 30 95 – koszt wg stawki operatora.

Linie lotnicze Wizz Air zapraszają na pokłady samolotów i przyjemne przeloty do Rzymu.

Lotnisko Katowice Pyrzowice: położenie 50°28’27″N 19°04’48″E
Lotnisko Rzym Ciampino: położenie 41°47’57″N 12°35’41″E