Nowe połączenia

Praga Oslo i Praga Liverpool – Nowe Promocje Wizzair

nowe połączenia wizzairW 2009 roku Tanie linie lotnicze Wizzair planują uruchomić 2 kolejne połączenia lotnicze z Pragi. Tym razem ze stolicy Czech będziemy mogli polecieć do Anglii i Norwegii. Będą to tanie przeloty na trasie Praga Liverpool oraz Praga Oslo Torp. Według zapowiedzi przewoźnika loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu do Liverpool oraz 4 razy w tygodniu do Oslo. Port lotniczy Liverpool to stały element oferty tanich przelotów Wizaira. Połączenie to cieszy się dużym powodzeniem. Obsługiwane jest ono przez linie Wizz przez Lotnisko Gdańsk – Oslo, Lotnisk Warszawa – Oslo, Lotnisko Katowice – Oslo. Podobnym zainteresowaniem cieszą się tanie loty do Oslo. Połączenia te realizowane są w Polsce aktualnie na trasach Gdańsk Oslo oraz Warszawa Oslo.

Rezerwacja Wizzair – Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem biletu do Oslo lub Liverpool czy to z Polski czy z Pragi – zadzwoń: 801 005 059 lub 32 728 30 95 – nasi konsultanci pomogą Ci dokonać rezerwacji a bilet otrzymasz na maila.

Tanie bilety lotnicze Wizz Air w roku 2008 można kupować na następujące nowe połączenia

Wizz Air z Katowic:
Nowe połączenia Wizz Air z Katowic to Oslo oraz Londyn. Połączenia ruszają od 31 stycznia 2008 rok. Od 14 czerwca 2008 r. rusza także połączenie Wizz Air z Katowic do Burgas oraz Kreta Heraklion, od 2 kwietnia rusza także połączenie Gdańsk – Turku.

Wizz Air z Gdańska:
Nowe połączenia Wizz Air z Gdańska to Oslo, Goteborg, Bournemouth. Do Oslo z Gdańska polecimy już 31 stycznia 2008 roku, do Goteborg oraz Bournemouth 15 od 15 marca 2008 roku. Gdańsk – Barcelona Girona od 14 czerwca 2008r.

Wizz Air z Warszawy:
Nowe połączenia Wizz Air z Warszawy to Doncaster Sheffields – rusza 1 kwietnia 2008r, Korfu – od 14 czerwca 2008r, Burgas – od 14 czerwca 2008r.

Wizz Air z Poznania:
Nowe połączenia WizzAir z Poznania to Oslo, Malmo / Kopenhaga, Glasgow, wszystkie ruszają od 31 stycznia 2008 roku.

Pozostałe połączenia Wizz Air można sprawdzić w systemie rezerwacji biletów na naszej stronie internetowej na górze po lewej stronie lub dzwoniąc na infolinię. Powiemy Państwu nie tylko o możliwych połączeniach, ale znajdziemy najkorzystniejszy termin by kupić tani bilet lotniczy.