Tanie Przeloty do Irlandii

Sprzedaż Biletów Lotniczych Dublin, Cork

Na wszystkie połączenia tanich linii lotniczych Wizz mogą Państwo zakupić bilet poprzez nasz bezpieczny i sprawdzony system rezerwacji lub dokonać zakupu telefonicznie korzystając z naszej taniej infolinii 801.

SPRZEDAŻ BILETÓW LOTNICZYCH:
801 005 059
32 728 30 95
Akceptujemy dowolną formą płatności: przelew, gotówka, karta.
Infolinia czynna codziennie od 8-20, w niedzielę od 12-20

Irlandia to przepiękny celtycki kraj, z bogatą kulturą, pięknymi krajobrazami i dobrze rozwinięta gospodarką. Irlandia to wyspa, trzecia co do wielkości w Europie, położona między Oceanem Atlantyckim a Morzem Irlandzkim. Politycznie Irlandia jest podzielona na Irlandię oraz Irlandię Północną (wchodzącą w skład Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii) stąd mówiąc o stolicy Irlandii trzeba zauważyć, że jest to Dublin dla Irlandii oraz Belfast dla Irlandii Północnej. Irlandia to jeden z najszybciej rozwijających się krajów Unii Europejskiej, dlatego nie bez powodu to właśnie tam wielu Polaków znalazło pracę, sprowadziło rodzinę, założyło dom, bądź przebywa w Irlandii, pracuje i mieszka przez dłuższy okres czasu.

Tanie węgierski linie lotnicze Wizz Air oferują Państwu przeloty do Irlandii w bardzo atrakcyjnych cenach. Z Polski do Irlandii Wizz Air oferuje następujące połączenia:
Warszawa – Cork
Gdańsk – Cork
Poznań – Cork
Katowice/Kraków – Cork
Wrocław – Cork

Lotnisko Cork, Cork Airport (ORK) to jedno z głównych lotnisk Irlandii, położone 5 kilometrów od miasta. Przy lotnisku Cork znajdują się dwa obszerne parkingi, można także skorzystać z wypożyczalni aut, taxi. Z lotniska odlatują także samoloty takich linii lotniczych jak Wizz Air, Ryanair, BMIbaby, AerLingus, Aer Arann, Jet2 com. Lot z Polski do Cork trwa około trzech godzin.

Jeżeli chcemy lecieć do Irlandii do innego miasta niż Cork mamy jeszcze do wyboru inne tanie połączenia lotnicze takie jak np. z Warszawy do Dublina i oczywiście w odwrotna stronę.
Warszawa – Dublin (przelot oferują tanie linie lotnicze Aer Lingus)
Wrocław – Dublin (przelot oferują tanie linie lotnicze Ryanair)
Kraków – Dublin (przelot oferują tanie linie lotnicze Ryanair, Aer Lingus, LOT)

Linie Wizzair oferują także tanie loty do Anglii, między innymi do Londynu. Sprawdź ofertę i rezerwuj bilet na przelot samolotem do Londynu!