Loty do Londynu

Połączenie Wizz Air z Polski do Londynu

Sprzedaż Biletów Lotniczych:

Aby zarezerwować bilety Wizz Air na tanie loty do Londynu, bądź z Londynu do Polski wystarczy skorzystać z formularza rezerwacji biletów, bądź z naszej inflolinii: 801 005 059 lub 32 728 30 95, dzięki której, z pomocą naszych operatorów Państwa bilet zostanie zarezerwowany. Kupując bilet w naszym systemie mogą Państwo płacić gotówka, przelewem lub kartą. Potwierdzenie zakupu biletu Wizza otrzymają Państwo od nas na email.

Infolinia pracuje codziennie od 8-20
w niedzielę od 12-20

Lot z Warszawy do Londynu trwa 2,5 godziny. Do londynu mogą Państwo także polecieć inną tania linia lotniczą – Easy Jet. Easy jest oferuje również atrakcyjne cenowo bilety lotnicze i liczne promocje. Korzystając z naszej wyszukiwarki lotów przedstawimy Państwu loty do Londynu wszystkich linii lotniczych oferujących loty na tej trasie wraz z ofertą cenową a Państwo sami możecie dokonać wyboru, który bilet zarezerwujecie.

loty do londynu wizzairLondyn to ogromne, drugie co do wielkości miasto w Europie, Stolica Wielkiej Brytanii, oraz stolica Anglii. Wielka Brytania to państwo Europy Zachodniej, państwo unitarne, w którego skład wchodzą Anglia, Walia i Szkocja oraz Irlandia Północna. Wielka Brytania to najbardziej wpływowy kraj w Unii Europejskiej. Sama Anglia graniczy z Anglią i Szkocją, natomiast pozostałe jej części to wybrzeża z morzem Północnym, morzem Irlandzkim, Oceanem Atlantyckim, oraz Kanałem La Manche. Londyn, stolica Anglii, w którym zamieszkuje ponad osiem milionów mieszkańców jest największym miastem Wielkiej Brytanii. Następne co do wielkości miasta to Birmingham, Sheffield, Bradford, Liverpool, Leeds, Manchester, Kirklees, Bristol, Wakefield, Wirral, Dudley, Wigan, Coventry, Doncaster, Stockport, Sandwell, Nottingham, Newcastle i inne. Porty Lotnicze w Londynie: Lotnisko Luton, Lotnisko Heathrow, Lotnisko Stansted, Lotnisko Gatwick. Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air przewożąc swych pasażerów z Polski do Anglii, najczęściej lądują na lotnisku Londyn Luton. Samoloty Wizzer latają także do innego kraju na Wyspy Brytyjskie. Samolotem dotrzemy takżę do Irlandii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierając tanie loty Wizz Air do Londynu mamy następujące trasy do wyboru: Warszawa – Londyn Luton, Gdańsk – Londyn Luton, Katowice/Kraków – Londyn Luton, Poznań – Londyn Luton, Wrocław – Londyn Luton. Londyn ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji autobusowej jak i kolejowej, która słynie ze swej punktualności. Korzystając np. z metra czy innej dostępnej komunikacji z każdego lotniska w Londynie można się dostać niemal w dowolne miejsce. Lotnisko Londyn Luton leży około 50 km od centrum Londynu Baker Street. Z przystanku nr 4 położonego przed głównym terminalem lotniska Luton odjeżdżają codziennie autobusy do centrum Londynu. Autobusy nazywają się EasyBus. Inna linia, Green Line także spod lotniska zawiezie nas do centrum Londynu. Londyn to piękne miasto, zapewniające wiele atrakcji, wiele zabytków do zwiedzania, muzeów, parków, ciekawych sklepów. Warto odwiedzić Londyn jadąc np. na weekend, czy na innych parę dni. Wizz Air proponuje bardzo atrakcyjne promocje i tanie bilety do Londynu, a jeśli zadbamy o to by bilet ten kupić znacznie wcześniej, cena będzie niewiarygodnie niska. Wizz Air zaprasza na pokłady samolotów.

SPRZEDAŻ i REZERWACJA BILETÓW LOTNICZYCH:
801 005 059
32 728 30 95
Akceptujemy dowolną formą płatności: przelew, gotówka, karta.
Infolinia czynna codziennie od 8-20, w niedzielę od 12.oo-20.00