Wizz Air Warszawa Oslo

Tanie loty Wizz Air Warszawa Oslo

Wizz Air – węgierskie tanie linie lotnicze, najbardziej znane obok Ryanair tanie linie lotnicze w Polsce oferują tanie przeloty z Warszawy do Oslo, lotnisko Oslo Torp. Tanie przeloty Wizz Air do Norwegi odbywają się z Warszawy kilka razy w tygodniu, a częste promocje na bilety lotnicze i atrakcyjnie niskie ceny zachęcają licznych turystów do podróżowania do Oslo właśnie liniami Wizz Air.

Sprzedaż i Rezerwacja
Biletów Lotniczych Wizzair

SPRZEDAŻ BILETÓW LOTNICZYCH DO OSLO:
801 005 059
32 728 30 95
Akceptujemy dowolną formą płatności: przelew, gotówka, karta.
Infolinia czynna codziennie od 8-20, w niedzielę od 12.00 – 20.00

Tanie przeloty z Warszawy do Oslo oferuje także Norwegian, którego ceny biletów lotniczych są równie atrakcyjne jak w Wizz Air. Samoloty Norwegian odlatują z Warszawy do Oslo codziennie. Norwegian ląduje na lotnisku Oslo Gardermoen.

Lot do Oslo z Warszawy czy na trasie Warszawa Oslo trwa około 2 godziny. Lotnisko Oslo Torp leży 110 km od samego Oslo, tak więc dojazd do centrum Oslo zajmuje jeszcze dodatkowo trochę czasu. Jednak nawet nie mając własnego samochodu na lotnisko czy z lotniska Torp dostać się można np. koleją i autobusem.

Jeżeli chodzi o lotnisko Warszawa Okęcie to położone jest ono tylko 10 km od centrum Warszawy. Nie ma problemu by na lotnisko dotrzeć samochodem i skorzystać z parkingu przy lotnisku krótko bądź długoterminowego. Skorzystać można także z taxi, czy autobusu.