Loty WizzAir Katowice Mediolan

Tanie Bilety lotnicze WizzAir Katowice Mediolan (Milan)

Katowice, Polska – Katowice-Pyrzowice Int. Airport. (KTW) – Mediolan, Włochy – Orio al Serio Int. Airport. (BGY)

Przeloty Katowice – Mediolan, Mediolan Katowice realizuje węgierska tania linia lotnicza Wizz Air. Samolot Wizz Air leci z Katowic do Mediolanu około 1 godzinę i 50 minut. Tanie bilety lotnicze, komfortowy przelot liniami Wizz Air sprawia, że podróż z Katowic do Mediolanu jest przyjemna już od samego początku. Nowo otwarty, nowoczesny terminal na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach działa sprawnie i bez zarzutów, a lądowanie we Włoszech odbywa się na lotnisku Mediolan (Milan) Orio al Serio.

Bilety do Mediolanu – Sprzedaż Telefoniczna:
801 005 059
32 728 30 95
Akceptujemy dowolną formą płatności: przelew, gotówka, karta.
Infolinia czynna codziennie od 8-20, w niedzielę od 12-20

wizzair katowice mediolanPort lotniczy w Mediolanie Orio al Serio, a właściwie lotnisko Bergamo leży 5 kilometrów od Bergamo i 45 km od Mediolanu. Lotnisko Bergamo to trzecie z kolei pod względem wielkości i ilości obsługiwanych samolotów lotnisk Mediolanu. Pozostałe lotniska Mediolanu to Mediolan Malpensa oraz Mediolan Linate. Jeżeli wybieramy się do Mediolanu możemy także skorzystać z oferty innych linii lotniczych, których samoloty lądują na lotnisku Mediolan Malpensa. Są to linie lotnicze LOT, oferujące bezpośrednie połączenie do Mediolanu z Katowic, jednak znacznie drożej niż Wizz Air oraz Lufthansa, jednak tutaj już z przesiadką.

Jeżeli chodzi zaś o tanie bilety lotnicze do Mediolanu na lotnisko Orio al Serio, można tam także polecieć z Krakowa i Warszawy liniami Alitalia, oraz z Warszawy liniami Wizz Air. Przeloty do Włoch zarówno dla turystów zamierzających zwiedzać ten malowniczy kraj jak i dla osób pracujących we Włoszech są tańszą alternatywą w stosunku do innych środków transportu. Dziś bilety lotnicze zwłaszcza tanich linii lotniczych jak właśnie Wizzair są na tyle tanie, że z takiej podróży samolotem może skorzystać niemal każdy. Warto także kupować bilety lotnicze z promocji jakie często organizuje Wizz Air a także rezerwować bilety lotnicze z dużym wyprzedzeniem.

Samoloty Wizz Air z Katowic odlatują także w kierunku: Barcelony, Bolonii, Bourgas, Bruksela, Cork, Doncaster, Dortmund, Eindhoven, Forli, Frankfurt, Glasgow, Kijów, Kolonia, Kreta – Heraklion, Liverpool, Londyn, Malme, Mediolan, Oslo, Paryż, Rzym, Sztokholm.

Zapraszamy do rezerwacji biletów. Sprawdź aktualne promocje Wizzair!